Blog

Dlaczego warto zamówić rzuty 3D?

Wizualizacje pomieszczeń 3D są doskonałym sposobem do prezentacji całego mieszkania w przekroju. Polecane są szczególnie deweloperom i architektom do prezentacji swojego projektu w celu polepszenia wyników sprzedaży.

Rzuty 3D dają możliwość ukazania wszystkich walorów inwestycji tj domy jednorodzinne, szeregówki, bloki, hotele, biura, czy inne. Dobrze wiemy jak piękny kolor i meble pokazane na wizualizacji działają na wyobraźnię. Dodatkowo, narzędzie to daje możliwość wprowadzania dowolnych zmian w zależności od preferencji klienta, trendów, szybko i tanio. Co więcej, inwestor może zamówić kilka rzutów w różnych stylach tak, aby każdy potencjalny klient mógł znaleźć coś dla siebie.

Najważniejsze jest, aby taki rzut 3D wyglądał estetycznie i elegancko. Ma on bowiem zachęcić, przekonać do zakupu inwestycji, a nie jedynie pokazać układ pomieszczeń, co widać na rzutach 2D. Najwyższą jakość można osiągnąć tylko przy zastosowaniu najlepszych, profesjonalnych programów. Darmowe systemy dają słabe efekty, więc nie polecamy tego typu rozwiązań.

Wniosek: aby wykonać ładny, estetyczny rzut 3D należy szukać agencji reklamy, które stawiają na jakość.

Zapraszamy do zgłaszania zapytań o rzuty 3D na: biuro@widokstudio.pl