Wirtualne spacery VR, animacje 3D

Nowe możliwości prezentacji i komunikacji

Wdrażamy najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania

Najnowsze technologie umożliwiają nam dotarcie w kilka sekund nawet do najbardziej odległych miejsc na świecie. Nasze wirtualne spacery VR dodatkowo mogą przenieść nas do przestrzeni, która w rzeczywistości w ogóle jeszcze nie istnieje. Nie są to jednak żadne magiczne sztuczki. Nasi fachowcy potrafią na podstawie dostarczonego projektu stworzyć wirtualną przestrzeń, która w wysokim stopniu odwzorowuje zamierzenia twórcy. W ten sposób możemy oprowadzić potencjalnych klientów po różnego rodzaju wnętrzach, m.in. w domach jednorodzinnych, hotelach oraz zakładach produkcyjnych. Ponadto spacer można zorganizować po terenie planowanego osiedla, a nawet części miasta.

Wirtualne spacery to prosty, a zarazem profesjonalny i ciekawy sposób na prezentację oferty. Z tego innowacyjnego rozwiązania korzystają przede wszystkim firmy deweloperskie oraz architektoniczne. Metoda ta znacznie ułatwia zobrazowanie klientom planowanych inwestycji lub ewentualnych zmian aranżacyjnych. Kreatywny projekt wizualny na długo zapada w pamięć i błyskawicznie uruchamia wyobraźnię, co znacznie ułatwia osiąganie celów marketingowych.

Nasza praca wymaga dbałości o zachowanie realizmu. Klienci nie powinni mieć wrażenia, że mają do czynienia wyłącznie z wizualizacją projektu. Wirtualny spacer dzięki interaktywnemu charakterowi idealnie realizuje nasze zamierzenia w tym zakresie. Skrupulatne dbanie o detale dodatkowo uwiarygadnia odwiedziny w danym miejscu. Jesteśmy specjalistami w zakresie dostarczania nowoczesnych rozwiązań dla branży architektonicznej, dlatego często korzystamy z naszego doświadczenia oraz wiedzy na temat projektowania i urządzania wnętrz.

Technologia panoramy 360° gwarantuje swobodne wędrowanie do poszczególnych pomieszczeń, obracanie się wokół własnej osi oraz szerokie spektrum obrazu. Dzięki zbliżeniom możemy dodatkowo badać szczegóły projektu. W ramach wirtualnego zwiedzania oferujemy dwie opcje kontroli nad obrazem, które można dostosować do własnych upodobań.

Zapraszamy do wyruszenia z nami na przykładowy spacer!


Spacery VR

Spacery VR